DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville VILLENEUVE Zobacz większe

Prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville VILLENEUVE

KOD: 250sdeditionbougainvillevilleneuve

ID: 178789

Rok produkcji2019
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville VILLENEUVE

Prostokątny dywan wełniany na zamówienie

Dane techniczne

Rozmiar niestandardowy

Opis

VILLENEUVE to klasyczny, robiony na zamówienie dywan z wełny i jedwabiu.

Szacunek dla układów i technik, które przyniosły chwałę Royal manufaktur Savonnery i Aubusson. Kolekcja Patrimoine jest inspirowana dziełami Le Brun lub Le Vau, które zdobią galerie Luwru. Hołd dla francuskiego stylu, który stał się teraz częścią dziedzictwa.

Tagi

Edition Bougainville, Patrimoine, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu klasycznym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville VILLENEUVE

Prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville VILLENEUVE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek