DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik z jedwabiu bambusowego Edition Bougainville RIDGE RAINFOREST Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik z jedwabiu bambusowego Edition Bougainville RIDGE RAINFOREST

KOD: 250sdeditionbougainvilleridgerainforest

ID: 178780

Rok produkcji2020
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville RIDGE RAINFOREST

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik z jedwabiu bambusowego

Dane techniczne

250 x 300 cm
i niestandardowy rozmiar

Opis

RIDGE RAINFOREST to nowoczesny prostokątny dywan z wełny i bambusa na zamówienie.

Inspiracja Kolekcja bawi się odniesieniami do prezentowania modeli z epoki i niemodnych. Każdy dywan staje się materiałem wyimaginowanej podróży. Stół kreacji, który łączy klasyczną elegancję i współczesną inspirację. Ręcznie wykonana technika ze specyficznym węzłem Himalajów. Projekt jest namalowany na papierze pod sznurkiem, a tkacz pracuje za rysunkiem. Ten tradycyjny proces zapewnia matowi trwałość i wyjątkowe piękno.

Zlecenia na zamówienie są podstawą know-how Edition Bougainville. Każdy dywan może być wykonany na zamówienie, rozmiar dywanu, otaczający wzór, umiejscowienie medalionu, odcienie, techniki produkcji; wszystko zostanie wtedy zrealizowane zgodnie ze specyfiką Twojego projektu.

Tagi

Edycja Bougainville, Inspiracja, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany z jedwabiu bambusowego, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik z jedwabiu bambusowego Edition Bougainville RIDGE RAINFOREST

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik z jedwabiu bambusowego Edition Bougainville RIDGE RAINFOREST

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek