DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach E15 ZET Zobacz większe

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach E15 ZET

KOD: 250sdRH02

ID: 178439

ProjektantRichard Herre
ProducentE15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 ZET

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

250 x 200 x wys. 0,7 cm

Opis

Kilim ZET to przejmujący graficznie i efektowny chromatycznie projekt, który oddaje ducha nowej obiektywności z lat 20. XX wieku. Richard Herre jest uważany za jednego z inicjatorów osiedla Weissenhof w Stuttgarcie, gdzie odpowiadał za architekturę wnętrz domu zaprojektowanego przez Maxa Tauta. Zaprojektowany w 1926 roku i przeznaczony dla domu Maxa Tauta Weissenhofa, ZET reprezentuje wyjątkowe wykorzystanie koloru przez Richarda Herre'a, jednocześnie wskazując na pomysłowe odniesienie przestrzenne jego pracy. W ścisłej współpracy z rodziną Herre i archiwami, e15 ponownie wydaje kilim ZET. Dostępny w różnych kompozycjach kolorystycznych ZET wykonany jest z czystej, ręcznie przędzionej wełny owczej, łączącej tradycyjne metody tkackie z historycznym wzornictwem.

Tagi

e15, Richard Herre, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkanin, Dywany wełniane, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach E15 ZET

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach E15 ZET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek