DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik wełniany w jednolitym kolorze E15 KAVIR Zobacz większe

Dywanik wełniany w jednolitym kolorze E15 KAVIR

KOD: 250sdCP03

ID: 178433

Rok produkcji2006
ProjektantFarah Ebrahimi
ProjektantPhilipp Mainzer
ProducentE15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 KAVIR

Dywanik wełniany w jednolitym kolorze

Dane techniczne

300 x 200 cm
400 x 300 cm

Opis

Chcąc wprowadzić kolor w nowoczesny i elastyczny sposób życia, dywan KAVIR dostępny jest w 9 odcieniach. Wyraźne kolory stanowią nowoczesną i radosną reinterpretację tradycyjnie tkanego dywanu perskiego. Frędzle stają się czymś więcej niż tylko elementem projektu, ponieważ z szacunkiem odsłaniają ręcznie tkaną ramę dywanu.
KAVIR dostępny jest w „doskonałym” odcieniu szarobrązowym z musztardowymi frędzlami, „French salon” w odcieniu bladej mięty skontrastowanej z turkusowymi frędzlami, zieleń myśliwska z akcentem espresso, spokojny błękit oceanu łączy się ze szmaragdową zielenią frędzle, antyczny róż jest zaakcentowany koralową czerwienią, cynkowa żółć łączy się z płowo-brązową grzywką, szafirowy błękit kontrastuje z fioletową grzywką oraz dwoma dostępnymi odcieniami szarości od jasnego do ciemnego wykończone frędzlami w kolorze grafitowym.
Wykonany z naturalnie barwionej przędzy wełnianej o wysokiej gęstości 80 węzłów na cal kwadratowy, KAVIR jest produkowany w sposób odpowiedzialny społecznie i ekologicznie przez rodzinną firmę w Nepalu bez udziału dzieci.

Tagi

e15, Philipp Mainzer, Farah Ebrahimi, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany projektowe, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany w jednolitym kolorze, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Dywanik wełniany w jednolitym kolorze E15 KAVIR

Dywanik wełniany w jednolitym kolorze E15 KAVIR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek