DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik z geometrycznymi kształtami E15 IZA Zobacz większe

Prostokątny dywanik z geometrycznymi kształtami E15 IZA

KOD: 250sde15iza

ID: 178432

Rok produkcji2016
ProjektantPhilipp Mainzer
ProducentE15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 IZA

Prostokątny dywanik z geometrycznymi kształtami

Dane techniczne

150 x 100 cm
240 x 170 cm
300 x 200 cm

Opis

Idealnie uzupełniając sofę i nową gamę tkanin, kilim IZA Philippa Mainzera przekonuje prostym, ale mocnym graficznym wzorem w kontrastujących odcieniach i poszerza kolekcję akcesoriów.

Tagi

e15, Philipp Mainzer, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkanin, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik z geometrycznymi kształtami E15 IZA

Prostokątny dywanik z geometrycznymi kształtami E15 IZA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek