DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywan z tkaniny ekologicznej Bruno Zampa Vertigo Zobacz większe

Prostokątny dywan z tkaniny ekologicznej Bruno Zampa Vertigo

KOD: 250sd258

ID: 166147

Rok produkcji2018
ProducentBruno Zampa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bruno Zampa Vertigo

Prostokątny dywan z tkaniny ekologicznej

Opis

Vertigo to ręcznie tuftowany dywan z kontrastującym abstrakcyjnym wzorem. 100% Tencel ze 100% dekoracją z wełny nowozelandzkiej. Dostępny w 3 kolorach: tiffany, szaro-perłowym i satynowym szarym.

Tagi

BRUNO ZAMPA, Vertigo, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany z tkaniny ekologicznej, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Prostokątny dywan z tkaniny ekologicznej Bruno Zampa Vertigo

Prostokątny dywan z tkaniny ekologicznej Bruno Zampa Vertigo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek