DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik z kwiatowym wzorem Besana Moquette KYU Zobacz większe

Dywanik z kwiatowym wzorem Besana Moquette KYU

KOD: 250sdbesanamoquettekyu

ID: 162967

Rok produkcji2019
ProjektantLaura Pozzi
ProducentBesana Moquette
CenaCena od 2583.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Besana Moquette KYU

Dywanik z kwiatowym wzorem

Dane techniczne

160X285 cm
200X355 cm

Opis

Kyu to wspólnie z Ryu projekt, który łączy japońską tradycję tkania Bingata i współczesne linie inspiracji z lat siedemdziesiątych. Spotkanie orientalnej kultury tekstylnej i designu 2.0. Ryu to dywan, który dialoguje między przeszłością a teraźniejszością, między klasyczną elegancją a intensywnym kolorem, dodając drobiazgowe i nieoczekiwane detale, które sprawiają, że jego kompletność jest mocna i delikatna.

Skład: 67% wiskoza, 33% wełna

Besana Carpet Lab, włoski lider w produkcji podłóg tekstylnych, prezentuje swoją pierwszą kolekcję ręcznie tuftowanych dywanów z wiskozy i wełny, zaprojektowany przez Laurę Pozzi Studio.
Kolekcja Haute Couture stanowi dla firmy ważny przełom twórczy, który poprzez użycie kolorów na nowo interpretuje wzory, które są bardzo zbliżone do systemu mody.
Magiczne połączenie stylu i designu, grafiki i wystroju, surowca i ręcznej obróbki, co sprawia, że każdy model jest wyjątkowy.
Laura Pozzi Studio tworzy kolekcję Haute Couture dla Besana Carpet Lab, inspirowaną krawiecką jakością wielkich Maisons, w tworzeniu pomysłów, produkcji i pokazywaniu ekskluzywnej sukienki na wybiegu.
Besana Carpet Lab w ten sam sposób organizuje pokaz mody, składający się z sześciu dywanów, każdy w trzech intensywnych wariacjach chromatycznych, które mieszają język wizualny,
skażony różnymi wiekami i kulturami, aż do nowego wymagania dotyczące stylu życia.

Tagi

Besana Moquette, Laura Pozzi, Haute Couture, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany w stylu orientalnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany wiskozowe, Dywany z długim włosiem, Dywany z motywem kwiatowym, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Dywanik z kwiatowym wzorem Besana Moquette KYU

Dywanik z kwiatowym wzorem Besana Moquette KYU

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek