DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany dywanik z tkaniny Besana Moquette New Feelings T1407SL Zobacz większe

Ręcznie wykonany dywanik z tkaniny Besana Moquette New Feelings T1407SL

KOD: 250sdT1407SL

ID: 162940

ProjektantRoberto Besana
ProducentBesana Moquette
CenaCena od 873.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Besana Moquette New Feelings T1407SL

Ręcznie wykonany dywanik z tkaniny

Dane techniczne

140 x 200 cm
170x230 cm
200x300 cm

Opis

T1407SL Ręcznie.

New Feelings , darmowa kolekcja zrodziła się z kreatywności projektantów i doświadczenia Besany Moquette. Wysoce inspirowany design łączy się ze stylem tradycyjnych materiałów. Dywaniki wykonywane są na indywidualne zamówienie, dzięki czemu klient może mieć dowolny wymiar, jakiego sobie życzy.

Tagi

Besana Moquette, Nowe uczucia, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany dywanik z tkaniny Besana Moquette New Feelings T1407SL

Ręcznie wykonany dywanik z tkaniny Besana Moquette New Feelings T1407SL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek