DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągły dywanik z tkaniny Besana Moquette BOND STREET Zobacz większe

Okrągły dywanik z tkaniny Besana Moquette BOND STREET

KOD: 250sdbesanamoquettebondstreet

ID: 162931

ProjektantRoberto Besana
ProducentBesana Moquette
CenaCena od 958.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Besana Moquette BOND STREET

Okrągły dywanik z tkaniny

Dane techniczne

200x200 cm
300x300 cm

Opis

Bond Street sztuka bierze nas za rękę i zaprasza do wędrówki po świecie, w którym elegancja i kreatywność są paralelami i meridianami. A piękno jest jedynym kompasem, który może nas zorientować.
Ręcznie robione.

New Dreams , darmowa kolekcja zrodziła się z kreatywności projektantów i doświadczenia Besany Moquette. Wysoce inspirowany design łączy się ze stylem tradycyjnych materiałów. Dywaniki wykonywane są na indywidualne zamówienie, dzięki czemu klient może mieć dowolny wymiar, jakiego sobie życzy.

Tagi

Besana Moquette, Nowe sny, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkanin, Dywany okrągłe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Okrągły dywanik z tkaniny Besana Moquette BOND STREET

Okrągły dywanik z tkaniny Besana Moquette BOND STREET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek