DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wzorzysty prostokątny dywanik Asplund WIBES Zobacz większe

Wzorzysty prostokątny dywanik Asplund WIBES

KOD: 250sdasplundwibes

ID: 161113

Rok produkcji2017
ProjektantStaffan Holm
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund WIBES

Wzorzysty prostokątny dywanik

Dane techniczne

Wys: 240 cm Szer: 160 cm

Opis

Wibes Tuftowany wełniany dywan wykonany z mieszanki wełny nowozelandzkiej i wiskozy.

Koncept: Dywan tuftowany pierwotnie zaprojektowany i wyprodukowany dla ASPLUND na wystawę „Anamorph objects” na Designgalleriet 2016, teraz w kolekcji ASPLUND Carpets.

Tagi

ASPLUND, Staffan Holm, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany wiskozowe, Dywany wzorzyste, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Wzorzysty prostokątny dywanik Asplund WIBES

Wzorzysty prostokątny dywanik Asplund WIBES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek