DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund WEDGE 2 Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund WEDGE 2

KOD: 250sdasplundwedge2

ID: 161112

Rok produkcji2020
ProjektantMarie-Louise Hellgren
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund WEDGE 2

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik

Dane techniczne

160 x 240 cm

Opis

Wedge 2 to ręcznie tuftowany dywan ze specjalnej mieszanki wełny i Tencelu.

Wykładziny Wedge mają unikalny wzór inspirowany drewnem odpadowym zamienionym w podłogę w kolorze indygo, którą Hellgren wystawił na targach TENT London 2017.
Wedge 2, który zostanie wprowadzony na rynek w 2020 roku, prezentuje oryginalny wzór z Koturn w nowych kolorach i odmianach. Również Wedge 2 jest dostępny z różnych materiałów, jako mieszanka materiału pomiędzy Woll i Tencel lub w 100% Woll lub 100% Tencel.

Geometryczne wzory, a zwłaszcza okrągłe kształty, były stałym elementem projektów Marie-Louise Hellgrens, a dywany klinowe nie są wyjątkiem. Istnieje jednak subtelny zwrot we wzorach, jeśli przyjrzysz się bliżej, możesz znaleźć małe spontaniczne wariacje od ręcznie naszkicowanych wzorów geometrycznych. Dla Marie-Louise zawsze ważne jest, aby jej prace zawierały humor, subtelną energię, która na pierwszy rzut oka może wyglądać symetrycznie, ale za każdym razem zaskakuje Cię czymś nowym.​

​”Ponadczasowy design oraz zrównoważony i cyrkularny sposób myślenia zawsze były dla mnie ważne. Każde dzieło, które tworzę, powinno mieć subtelną obecność i przesłanie, ale nie nachalne” mówi Marie-Louise.

Tagi

ASPLUND, Marie-Louise Hellgren, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany z Lyocell®, Dywany w jednolitych kolorach, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund WEDGE 2

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund WEDGE 2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek