DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund TWICE Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund TWICE

KOD: 250sdasplundtwice

ID: 161108

Rok produkcji2013
ProjektantJessica Signell Knutsson
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund TWICE

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik

Dane techniczne

Szer: 160 cm x Dł: 240 cm.
Rozmiar klienta / Mkw. Metry.

Opis

Ręcznie tuftowany dywan w jednym kolorze iw dwóch blokach o różnej jakości, co daje dyskretną zmianę koloru. Połowa 100% wełny nowozelandzkiej, druga Woolsilk 50/50.

Tagi

ASPLUND, Jessica Signell Knutsson, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund TWICE

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik Asplund TWICE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek