DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany w jednolitym kolorze Asplund TOKYO TAXI Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany w jednolitym kolorze Asplund TOKYO TAXI

KOD: 250sdasplundtokyotaxi

ID: 161107

Rok produkcji2017
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund TOKYO TAXI

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany w jednolitym kolorze

Dane techniczne

Wys: 240cm Szer: 160cm
Wys: 300cm Szer: 200cm

Opis

Tokyo Taxi Dywan/dywan dostępny w dwóch kombinacjach materiałów; ręcznie tkany dywan kilim wykonany w 100% z wełny nowozelandzkiej oraz dywan z tuftowanego wełny jedwabiu wykonany z mieszanki wełny nowozelandzkiej i wiskozy.

Koncept: Te dywany zostały pierwotnie wyprodukowane w 2009 roku i są inspirowane różnymi wyglądami samochodów Taxi w Tokio. Teraz do tegorocznej produkcji zostały wybrane dwa z łącznej liczby dziesięciu projektów. Jesteśmy przekonani, że dobry projekt może przybierać różne formy z różnymi materiałami. Dywany te są mocnym znakiem dla trio projektantów z ich charakterystycznym ciepłym minimalizmem.

Tagi

ASPLUND, Claesson Koivisto Rune, dywaniki, tekstylia i dywaniki, dywan, dywaniki w stylu współczesnym, dywaniki z tkaniny, dywaniki wełniane, dywaniki w jednolitym kolorze, dywaniki prostokątne, ręcznie robione dywany

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany w jednolitym kolorze Asplund TOKYO TAXI

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany w jednolitym kolorze Asplund TOKYO TAXI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek