DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie robiony dywanik w jednolitym kolorze Asplund PLAIN TIBETAN Zobacz większe

Ręcznie robiony dywanik w jednolitym kolorze Asplund PLAIN TIBETAN

KOD: 250sdasplundplaintibetan

ID: 161099

ProducentAsplund

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Asplund PLAIN TIBETAN

Ręcznie robiony dywanik w jednolitym kolorze

Dane techniczne

Wielkość klienta / kw. Metry.

Opis

Ręcznie tkany tybetański dywan 8/40 wykonany w 75% z wełny nowozelandzkiej i 25% z prawdziwego jedwabiu. Włos dywanu wynosi około 23-25 mm.

Tagi

ASPLUND, dywaniki, tekstylia i dywaniki, dywan, dywaniki w stylu współczesnym, dywaniki w stylu skandynawskim, dywaniki z tkanin, dywaniki wełniane, jedwabne dywaniki, jednokolorowe dywaniki, długie dywany, prostokątne dywaniki, ręcznie robione dywaniki

Napisz opinię

Ręcznie robiony dywanik w jednolitym kolorze Asplund PLAIN TIBETAN

Ręcznie robiony dywanik w jednolitym kolorze Asplund PLAIN TIBETAN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek