DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Pot à Porter SOHO Zobacz większe

Wazon ceramiczny Pot à Porter SOHO

KOD: 250sdpotàportersoho

ID: 225509

ProducentPot à Porter

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pot à Porter SOHO

Wazon ceramiczny

Opis

SoHo to ręcznie robiony wazon. Nawet jego nazwa jest kreatywna, SoHo oznacza „South of Houston”, wskazując dzielnicę Manhattanu, która leży na południe od Houston Street. Ten obszar w sercu Nowego Jorku zdołał się zdywersyfikować, łącząc ekonomię ze sztuką. Dziś nikt by o tym nie wiedział, ale od 1850 roku SoHo było strefą przemysłową, strzeżoną przez budynki z żeliwa. Zostały one opuszczone po drugiej wojnie światowej, aw latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych bez grosza artystów kucali w pustych fabrykach i magazynach, w których żyli i pracowali. Dzięki tej migracji kulturowej budynki były stopniowo odnawiane i znacznie upiększane; i stopniowo obok loftów otwierały się pierwsze galerie sztuki. Dziś SoHo pozostaje miejscem wielu najlepszych galerii i sklepów z antykami; studenci i młodzi artyści odwiedzają jego alternatywne miejsca i często można zobaczyć gwiazdy filmu i telewizji, które uczyniły ten obszar swoim domem. Ta malownicza i żywa atmosfera zainspirowała „SoHo”, modną kolekcję z nutami bohemy, która może przekształcić Twój dom w sugestywną skrzynię skarbów sztuki. W rzeczywistości ręczny proces produkcji gwarantuje, że żadna doniczka Pot à Porter nie jest taka sama, dzięki czemu każda z nich jest niepowtarzalnym eksponatem.

Tagi

Pot à Porter, Meble ogrodowe, Wazony ogrodowe, Wazony, Dekoracje domu, Wazon ogrodowy, Wazon Współczesny Styl Wazony ogrodowe, Ceramiczne Wazony ogrodowe, Materiały ceramiczne Wazony ogrodowe, Gliniane Wazony ogrodowe, Ręcznie Robione Wazony ogrodowe, Wazony Współczesny Styl, Wazony Ceramiczne, Ceramika materiały Wazony, gliniane wazony, ręcznie robione wazony, doniczka, doniczka zewnętrzna, doniczka wewnętrzna, doniczka na roślinę, doniczka ogrodowa z terakoty, okrągła doniczka ogrodowa, handlowa doniczka ogrodowa, doniczka ogrodowa domowa, wazon z terakoty

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Pot à Porter SOHO

Wazon ceramiczny Pot à Porter SOHO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek