DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon z polietylenu Plust TROTTOLA Zobacz większe

Wazon z polietylenu Plust TROTTOLA

KOD: 250sdplusttrottola

ID: 224044

Rok produkcji2007
ProjektantIlaria Marelli
ProducentPlust

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Plust TROTTOLA

Wazon z polietylenu

Opis

Para wazonów, które mogą również żyć indywidualnie. Podstawa nośna nie jest prostopadła do podłoża, dzięki czemu wazony mogą się obracać.
Projekt : Ilaria Marelli

PODSTAWOWE KOLORY
Antyczna róża
Rozmaryn

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Materiał: Polietylen
Pojemność:Art. 6215 - Lt 10
art. 6216 - Lt 5
Waga brutto:Art. 6215 - Kg 10
art. 6216 - Kg 10,6

Zastosowanie: INDOOR / OUTDOOR

Tagi

Plust, Ilaria Marelli, Meble ogrodowe, Wazony ogrodowe, Wazony, Dekoracje domu, Wazon ogrodowy, Wazon Współczesny Styl Wazony ogrodowe, Plastikowe wazony ogrodowe, Polietylen (PE) Wazony ogrodowe, Wazony w stylu współczesnym, Wazony plastikowe, Wazony z polietylenu (PE)

Napisz opinię

Wazon z polietylenu Plust TROTTOLA

Wazon z polietylenu Plust TROTTOLA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek