DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon z polietylenu Plust SEPIO Zobacz większe

Wazon z polietylenu Plust SEPIO

KOD: 250sdplustsepio

ID: 224042

Rok produkcji2007
ProjektantMatteo Ragni
ProducentPlust
CenaCena od 288.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Plust SEPIO

Wazon z polietylenu

Opis

Ten „przyjaźnie wyglądający” wazon ma trzy nogi, które stylistycznie nawiązują do postaci ośmiornicy. Wnętrze pozwala na włączenie średniej/małej rośliny lub możliwość stworzenia zabawnych kompozycji, które dobrze pasują do zabawnego obiektu.
Wzór : Matteo Ragni

PODSTAWOWE KOLORY
Pomarańczowy A5
Biały C2
Kwaśna zieleń

LAKIEROWANE
Orient red
Czarny
Kwaśna zieleń

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Materiał: Polietylen
Pojemność: 13,5 Lt
Waga brutto: Kg 10,7
Zastosowanie: INDOOR / OUTDOOR

Tagi

Plust, Matteo Ragni, Meble ogrodowe, Wazony ogrodowe, Wazony, Dekoracje domu, wazon ogrodowy, wazon, Wazony ogrodowe w stylu współczesnym, Plastikowe wazony ogrodowe, Polietylen (PE) Wazony ogrodowe, Wazony Wysokie ogrodowe, Wazony w stylu współczesnym, Wazony plastikowe, Polietylen ( PE) Wazony

Napisz opinię

Wazon z polietylenu Plust SEPIO

Wazon z polietylenu Plust SEPIO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek