DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Paola Paronetto VASO A SORPRESA Arco Zobacz większe

Wazon ceramiczny Paola Paronetto VASO A SORPRESA Arco

KOD: 250sdpaolaparonettovasoasorpresaarco

ID: 222432

ProducentPaola Paronetto
CenaCena od 534.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paola Paronetto VASO A SORPRESA Arco

Wazon ceramiczny

Dane techniczne

35 x 50 cm
25 x 35 cm
20 x 27 cm
40 x 35 cm

Opis

Na pierwszy rzut oka te niepublikowane prace włoskiego artysty ceramicznego przypominają smukłe gliniane płyty wykonane techniką gliny papierowej. Ta technika sprawia, że dwuwymiarowa powierzchnia sugestywnie nadaje głębi i dotyku.
Różna orientacja tektury falistej zatopionej w glinie, brak faktur w innych przypadkach, a w niektórych pracach wstawki ze złota płatkowego, charakteryzują te pozornie dwuwymiarowe prace.
Dopiero obracając obiekt, ujawnia się trzeci wymiar, który przekształca płyty w funkcjonalny obiekt rzeźbiarski. Cylindry zastosowane z tyłu płyt nie tylko pozwalają im się podpierać, ale pełnią rolę wazonu.

Tagi

Paola Paronetto, Oltre l'Apparenza, Wazony, Dekoracje domowe, wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony ceramiczne, Materiały ceramiczne Wazony

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Paola Paronetto VASO A SORPRESA Arco

Wazon ceramiczny Paola Paronetto VASO A SORPRESA Arco

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek