DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon ceramiczny Form & Refine Alcoa Zobacz większe

Wazon ceramiczny Form & Refine Alcoa

KOD: 250sd3105,3101

ID: 186170

Rok produkcji2018
ProjektantHerman Studio
ProducentForm & Refine
CenaCena od 40.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Form & Refine Alcoa

Wazon ceramiczny

Dane techniczne

Ø9,5 H21 cm
700 g

Ø6,5 H12,5 cm
200 g

Opis

Wazon Alcoa ma klarowny i prosty kształt, rozpoznawalny we wszystkich elementach kolekcji. Powierzchnia jest matowoszara na zewnątrz, skontrastowana z połyskliwą szarością od wewnątrz. Nazwa Alcoa nawiązuje do regionu Alcobaça w Portugalii, kolebki kultury ceramicznej, ponieważ jest bogata w drobną białą glinkę.
Kolekcja ceramiki Alcoa składa się z wazonów w dwóch rozmiarach, dzbanka i tacy.

Tagi

Form & Refine, Herman Studio, Alcoa, Wazony, Dekoracje domowe, wazony, Wazony w stylu współczesnym, Wazony w stylu skandynawskim, Wazony ceramiczne, Materiały ceramiczne Wazony

Napisz opinię

Wazon ceramiczny Form & Refine Alcoa

Wazon ceramiczny Form & Refine Alcoa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek