DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon z poliwęglanu Cappellini MONOFIORE Zobacz większe

Wazon z poliwęglanu Cappellini MONOFIORE

KOD: 250sdPO_9918

ID: 167180

Rok produkcji1999
ProjektantRonan Bouroullec
ProducentCappellini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cappellini MONOFIORE

Wazon z poliwęglanu

Opis

Przywołujący futurystyczną atmosferę, idealne zestawienie z klasycznymi meblami, wazon Monofiore autorstwa Ronana Bouroullec jest wykonany z białego poliwęglanu.

Tagi

Cappellini, Ronan Bouroullec, wazony, dekoracje domowe, wazon, wazony w stylu współczesnym, wazony z poliwęglanu (PC), wazony plastikowe

Napisz opinię

Wazon z poliwęglanu Cappellini MONOFIORE

Wazon z poliwęglanu Cappellini MONOFIORE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek