DEKORACJE ROŚLINNE I ZIELONE ŚCIANY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sztuczna roślina VGnewtrend ROMANTIC LOTUS FLOWER Zobacz większe

Sztuczna roślina VGnewtrend ROMANTIC LOTUS FLOWER

KOD: 250sdvgnewtrendromanticlotusflower

ID: 243296

ProducentVGnewtrend
CenaCena od 89.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
VGnewtrend ROMANTIC LOTUS FLOWER

Sztuczna roślina

Dane techniczne

Ø 15 x wys. 11 cm

Opis

Mała kompozycja sztucznych kwiatów wykonana przez naszych wykwalifikowanych włoskich florystów, idealna do luksusowych dekoracji ślubnych, nakrycia i dekoracji stołu, dekoracji eventowych.

Tagi

VGnewtrend, Dekoracje roślinne, Rośliny sztuczne, Rośliny sztuczne, Tkaniny Rośliny sztuczne, Poliester (PL) Rośliny sztuczne, Włókno syntetyczne Rośliny sztuczne

Napisz opinię

Sztuczna roślina VGnewtrend ROMANTIC LOTUS FLOWER

Sztuczna roślina VGnewtrend ROMANTIC LOTUS FLOWER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek