BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pietraluce® blat umywalkowy Technova TOP Zobacz większe

Pietraluce® blat umywalkowy Technova TOP

KOD: 250sdtechnovatop

ID: 239611

ProducentTechnova

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Technova TOP

Pietraluce® blat umywalkowy

Opis

Kwadrat , elegancka i minimalistyczna linia, uniwersalna w zastosowaniu i elastyczna w miarach.
Jest dostępny w wymiarze stałym, na wymiar, wiszący lub nablatowy, z jedną lub dwiema umywalkami, z możliwością podchodzenia do jednej umywalki blisko drugiej, a teraz dostępny również w wersji Konsoli dla osób, które chcą wyposażyć swoją łazienkę w jeden specjalny element.
Wszystkie produkty są wykonane z naszego ekskluzywnego materiału Pietraluce®, błyszczącego, wodoodpornego, odpornego na kwasy, rozpuszczalniki, płynne produkty do czyszczenia.
Efekty połysku i matu, nieograniczone kolory na próbce, referencje Ral i Ncs. Technova od ponad czterdziestu lat produkuje umywalki, wanny, brodziki w Pietraluce®; nasze wieloletnie doświadczenie jest synonimem jakości i gwarancji z poszanowaniem tradycji Made in Italy.

Tagi

Technova, Kwadrat, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, Blaty umywalkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z materiałów kompozytowych, Blaty umywalkowe Pietraluce®, Blaty umywalkowe pojedyncze

Napisz opinię

Pietraluce® blat umywalkowy Technova TOP

Pietraluce® blat umywalkowy Technova TOP

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek