BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Blat umywalkowy Luxolid® Relax Design Slim Zobacz większe

Blat umywalkowy Luxolid® Relax Design Slim

KOD: 250sdrelaxdesignslim

ID: 228401

ProducentRelax Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Relax Design Slim

Blat umywalkowy Luxolid®

Dane techniczne

Wys 1,5 x S 50 x D 70-80-90-100-110-120-130 cm
W 3 x S 50 x D 342-360-378-396-414-432-450 cm

Opis

Slim to cienki blat do podstawy mebla, dostępny w różnych wykończeniach i można go dostosować pod względem rozmiaru. Minimalistyczny design, który wzmacnia każdą podstawę wsparcia, integrując się z tego rodzaju przestrzeniami dedykowanymi dobremu samopoczuciu, w których architektura koncentruje się na podstawowych elementach i rozłożonych objętościach.

Tagi

Relax Design, Slim, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, Blaty umywalkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z materiałów kompozytowych, Blaty umywalkowe Luxolid®

Napisz opinię

Blat umywalkowy Luxolid® Relax Design Slim

Blat umywalkowy Luxolid® Relax Design Slim

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek