BLAT POD UMYWALKĘ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Blat z podwójną umywalką RAB Arredobagno 85 - 3.0 Zobacz większe

Blat z podwójną umywalką RAB Arredobagno 85 - 3.0

KOD: 250sdrabarredobagno85-3.0

ID: 227178

Rok produkcji2017
ProjektantUfficio tecnico RAB a.d. MAURA SANTAROSSA
ProducentRAB Arredobagno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

RAB Arredobagno 85 - 3.0

Blat z podwójną umywalką

Opis

Design i technologia łączą się w nowym pomyśle na łazienki. Rezultatem jest współczesny projekt o charakterystycznych cechach, które definiują najbardziej prywatny pokój w domu. Ewolucję widać w doborze materiałów: innowacyjne właściwości i zalety, wytrzymałość i dobry wygląd łączą się, tworząc czystą najwyższą jakość.

Tagi

RAB Arredobagno, 3.0, Blaty umywalkowe, Meble łazienkowe, Blaty umywalkowe, Blaty umywalkowe w stylu współczesnym, Blaty umywalkowe z drewna, Blaty umywalkowe HPL, Blaty umywalkowe z drewna konstrukcyjnego, Blaty umywalkowe podwójne

Napisz opinię

Blat z podwójną umywalką RAB Arredobagno 85 - 3.0

Blat z podwójną umywalką RAB Arredobagno 85 - 3.0

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek