BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane prostokątne Quinti Sedute Roger Zobacz większe

Biurko drewniane prostokątne Quinti Sedute Roger

KOD: 250sdquintiseduteroger

ID: 227137

Rok produkcji2018
ProjektantRoberto Baciocchi
ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quinti Sedute Roger

Biurko drewniane prostokątne

Opis

Wyrafinowany i elegancki wygląd estetyczny, solidna konstrukcja, która odnajduje w nodze moment większego akcentu stylistycznego. Noga fornirowana lub tapicerowana o kwadratowym przekroju i oryginalnym kształcie stanowi element, który w unikalny sposób charakteryzuje biurko i stoły konferencyjne. Wierzchołki są wykonane z kunsztem i zapewniają wyrafinowanie i ekskluzywność kreacjom pierwszej klasy. Firstclass przyjmuje kompozycje Bookcase i Shelve, a także dodatki do stołów.

Tagi

Quinti Sedute, Roberto Baciocchi, Roger, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka Wood Office, Biurka Executive, Biurka Workstation, Biurka prostokątne

Napisz opinię

Biurko drewniane prostokątne Quinti Sedute Roger

Biurko drewniane prostokątne Quinti Sedute Roger

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek