BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stanowisko pracy z dębu wielowarstwowego z ekranami dźwiękochłonnymi Manerba AMIS Zobacz większe

Stanowisko pracy z dębu wielowarstwowego z ekranami dźwiękochłonnymi Manerba AMIS

KOD: 250sdmanerbaamis

ID: 211680

Rok produkcji2020
ProjektantBusetti Garuti Redaelli
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba AMIS

Stanowisko pracy z dębu wielowarstwowego z ekranami dźwiękochłonnymi

Dane techniczne

F30 300x140x75h cm
F36 460x140x75h cm

Opis

Trio Busetti Garuti Redaelli (Manuela Busetti, Andrea Garuti i Matteo Redaelli są absolwentami Design European Institute i współpracują ze sobą od ponad 10 lat) pomyślało o Amis, uniwersalnym stole towarzyskim z grubym blatem z ciepłego i teksturowanego drewna dębowego w dwóch różnych wykończeniach: naturalnym i dąb moka. Górę przecina szyna szczelinowa, która może pomieścić obracające się o 360 ° ekrany, które można wykorzystać do kabli różnych urządzeń podłączonych do gniazd. Te są umieszczone w metalowej tacy pod blatem i można się do nich dostać przez okrągły otwór zakryty zdejmowaną nasadką z litego drewna dębowego.
Archetypowe linie nóg w pełnym przekroju stożkowym, z litego drewna, o półkolistym kształcie przypominającym klasyczne nogi kozła, połączone są z blatem metalowymi wspornikami lakierowanymi na różne kolory. Blat jest gotowy do przyjęcia, dzięki przecinającemu go wzdłużnie otworowi różne akcesoria takie jak np. ekrany, gniazdka i lampy.

Tagi

Manerba, Busetti Garuti Redaelli, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka z drewna, Biurka z drewna dębowego, Biurka biurowe Owalne, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli, Biurka wielostanowiskowe, Biurka biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi

Napisz opinię

Stanowisko pracy z dębu wielowarstwowego z ekranami dźwiękochłonnymi Manerba AMIS

Stanowisko pracy z dębu wielowarstwowego z ekranami dźwiękochłonnymi Manerba AMIS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek