BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko owalne szklane Manerba Reflection Zobacz większe

Biurko owalne szklane Manerba Reflection

KOD: 250sdFM80/FM82

ID: 211646

ProjektantProgetto CMR
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Manerba Reflection

Biurko owalne szklane

Dane techniczne

FM80 D200 x S105 x 72H cm
FM82 D250 x S110 x 72H cm

Opis

Reflection to owalny stół z zaokrąglonymi krawędziami, blat z bardzo jasnego hartowanego szkła lakierowanego od spodu, a nogi o spersonalizowanym kształcie wykonane są z blachy stalowej.

Odbicie przywołuje ideę odbijania się światła, co jest istotną cechą kolorów zapewniającą doskonałe wykończenie. Odnosi się również do refleksji myślowej, refleksji nad kolorem, która wyznaczyła ostatnie badania w Manerba.
Doświadczenie, dokładne opracowanie z uwzględnieniem oryginalnych składników projektu, surowców par excellence: lakierowanego i satynowanego szkła, aluminium pokrytego dotykową farbą, ręcznie robionej stali i kutego żelaza. Odbicia światła i koloru.

Manerba Boutique to przestrzeń do pracy i życia, w której wymiary, materiały i wykończenia są przemyślane i dostosowane we współpracy z architektami i klientami.
Wspólnym celem jest stworzenie harmonijnej, specjalnej, wysoce spersonalizowanej przestrzeni roboczej, która może poprawić samopoczucie i wydajną pracę.

Tagi

Manerba, Progetto CMR, Reflection, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Biurka Biurowe Szklane, Biurka Biurowe Owalne

Napisz opinię

Biurko owalne szklane Manerba Reflection

Biurko owalne szklane Manerba Reflection

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek