BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko / stół konferencyjny z marmuru karraryjskiego Ioc Project Partners Sempione Zobacz większe

Biurko / stół konferencyjny z marmuru karraryjskiego Ioc Project Partners Sempione

KOD: 250sdiocprojectpartnerssempione

ID: 200967

ProjektantRaffaella Mangiarotti
ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Sempione

Biurko / stół konferencyjny z marmuru karraryjskiego

Dane techniczne

L. 2000 mm - 79'' D. 900 mm
35'' H. 740 mm - 29''

Opis

Sempione to duży, uniwersalny stół, który można ustawić w różnych kontekstach współczesnego biura. Jego obecność zmienia miejsce pracy w przestrzeń na ludzką skalę, dającą wyobrażenie o domowości dla działań od operacyjnych, ale nieformalnych spotkań, po momenty wspólnych działań towarzyszących. Zasada projektowania metalowej podstawy inspirowana jest biżuterią i jako taka jest łańcuszkiem, który stanowi zarówno element konstrukcyjny i funkcjonalny, jak i ozdobny. Kształt blatu to superelipsa, będąca równowagą pomiędzy funkcjonalną jakością prostokąta a przyjaznym i elastycznym owalnym kształtem, mającym na celu zaoferowanie środowisku miejsca do dzielenia się, które wyraża ideę spokoju i współpracy.

Rama metalowa:
- Biały - ral 9003
- Szary - ral 7047
- Czarny - ral 9004

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Raffaella Mangiarotti, Sempione, Meble biurowe, Biurka, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Biurka biurowe, Stół konferencyjny, Biurka w stylu współczesnym, Biurka z marmuru, Biurka z kamienia naturalnego, Biurka z marmuru Carrara, Biurka do pracy , Biurka biurowe owalne, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z marmuru, Kamień naturalny Stoły konferencyjne, Marmur z Carrary Stoły konferencyjne, Stoły konferencyjne owalne

Napisz opinię

Biurko / stół konferencyjny z marmuru karraryjskiego Ioc Project Partners Sempione

Biurko / stół konferencyjny z marmuru karraryjskiego Ioc Project Partners Sempione

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek