BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko segmentowe Ioc Project Partners Sc06 Zobacz większe

Biurko segmentowe Ioc Project Partners Sc06

KOD: 250sdiocprojectpartnerssc06

ID: 200966

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Sc06

Biurko segmentowe

Opis

System liniowy charakteryzujący się aluminiową konstrukcją obwodową podpierającą blaty, co podkreśla jego elegancję i funkcjonalność. Pojedyncze biurko, ława lub stanowiska pracy dla kadry kierowniczej można tworzyć z dużą swobodą projektowania i szerokim wyborem wykończeń i materiałów. Ekrany dzielące pozwalają na oddzielenie stanowisk pracy; lakierowane lub lakierowane metalowe szuflady uzupełniają panoramę akcesoriów.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, SC06, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurko biurowe, Biurka biurowe w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe z aluminium, Biurka biurowe metalowe, Biurka biurowe z aluminium i drewna, Biurka biurowe z półkami, Biurka typu Workstation, Biurka biurowe prostokątne, Biurka segmentowe

Napisz opinię

Biurko segmentowe Ioc Project Partners Sc06

Biurko segmentowe Ioc Project Partners Sc06

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek