BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stanowisko pracy w biurze Ioc Project Partners One Zobacz większe

Stanowisko pracy w biurze Ioc Project Partners One

KOD: 250sdiocprojectpartnersone

ID: 200965

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners One

Stanowisko pracy w biurze

Opis

Elegancki i niezbędny system biurek, łatwy w montażu i konfiguracji, bogaty w elementy i możliwości komponowania, spełniający potrzeby elastycznej i wszechstronnej przestrzeni. Noga dostępna w przekroju kwadratowym lub trójkątnym.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Jeden, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurko biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe z wiaduktem, Biurka biurowe prostokątne, Biurka biurowe z wieloma urządzeniami, Biurka biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi

Napisz opinię

Stanowisko pracy w biurze Ioc Project Partners One

Stanowisko pracy w biurze Ioc Project Partners One

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek