BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane dla kadry kierowniczej Ioc Project Partners More Zobacz większe

Biurko drewniane dla kadry kierowniczej Ioc Project Partners More

KOD: 250sdiocprojectpartnersmore

ID: 200964

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners More

Biurko drewniane dla kadry kierowniczej

Opis

System stołów do gabinetów i sal konferencyjnych o wyrafinowanym stylu. Charakteryzuje się dużymi objętościami i harmonijnym przeplataniem się masywnych elementów i jasnych powierzchni. Centralny element architektoniczny łączy bryły techniczne i powierzchnie robocze. Dostępne są wykończenia od hebanu po ciemny dąb lub fornir tytoniowy, które można dowolnie łączyć z błyszczącym i matowym lakierem. System uzupełniają szafki boczne i elektryfikacja powierzchni roboczej.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Więcej, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe z szufladami, Biurka Executive, Biurka biurowe prostokątne, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli

Napisz opinię

Biurko drewniane dla kadry kierowniczej Ioc Project Partners More

Biurko drewniane dla kadry kierowniczej Ioc Project Partners More

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek