BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko segmentowe prostokątne Ioc Project Partners Freeway Zobacz większe

Biurko segmentowe prostokątne Ioc Project Partners Freeway

KOD: 250sdiocprojectpartnersfreeway

ID: 200962

ProducentIoc Project Partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ioc Project Partners Freeway

Biurko segmentowe prostokątne

Opis

Program, który może się zmieniać w zależności od miejsca i funkcji: od narzędzia do rygorystycznej organizacji do elastycznego elementu o wysokim stopniu personalizacji. Posiada aluminiową konstrukcję mostu, która uwalnia przestrzeń poniżej i kompozycję.

Tagi

Partnerzy projektu IOC, Freeway, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe z aluminium, Biurka biurowe z metalu, Biurka biurowe z aluminium i drewna, Biurka biurowe, Biurka biurowe prostokątne, Biurka segmentowe

Napisz opinię

Biurko segmentowe prostokątne Ioc Project Partners Freeway

Biurko segmentowe prostokątne Ioc Project Partners Freeway

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek