BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko segmentowe z ekranami dźwiękochłonnymi Glimakra Of Sweden Limbus HEXAGON Zobacz większe

Biurko segmentowe z ekranami dźwiękochłonnymi Glimakra Of Sweden Limbus HEXAGON

KOD: 250sdglimakraofswedenlimbushexagon

ID: 193624

Rok produkcji2021
ProducentGlimakra Of Sweden

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Glimakra Of Sweden Limbus HEXAGON

Biurko segmentowe z ekranami dźwiękochłonnymi

Opis

Limbus Hexagon wykorzystuje kształt geometryczny powszechnie występujący w przyrodzie, aby tworzyć wydajne, skoncentrowane miejsca pracy. Jedną z zalet kabin roboczych Hexagon jest to, że otacza Cię pięć ekranów, co tworzy bardziej prywatne i przytulne środowisko pracy niż tradycyjne kabiny robocze. Kolejną zaletą Limbus Hexagon jest to, że im więcej sześciokątów dodasz w klastrze, tym bardziej przystępna cena na miejsce pracy, ponieważ miejsca pracy dzielą ze sobą ekrany w niezwykle wydajny sposób. Limbus Hexagon jest montowany za pomocą unikalnego systemu połączeń Glimakra. Blaty stołów są dostępne w kilku różnych wzorach i są zintegrowane z konstrukcją Limbus Hexagon.

Tagi

Glimakra of Sweden, Limbus, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Tkaniny Biurka Biurowe, Drewno Biurka Biurowe, Drewno fornirowe Biurka Biurowe, Biurka Biurowe, Biurka Biurowe, Biurka Biurowe Segmentowe, Biurka w kształcie litery L , Biurka z prowadzeniem kabli, Biurka z ekranami biurkowymi, Biurka z ekranami dźwiękochłonnymi

Napisz opinię

Biurko segmentowe z ekranami dźwiękochłonnymi Glimakra Of Sweden Limbus HEXAGON

Biurko segmentowe z ekranami dźwiękochłonnymi Glimakra Of Sweden Limbus HEXAGON

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek