BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne biurko robocze z litego drewna E15 Basis Zobacz większe

Prostokątne biurko robocze z litego drewna E15 Basis

KOD: 250sde15basis

ID: 178428

ProjektantDavid Chipperfield
ProducentE15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 Basis

Prostokątne biurko robocze z litego drewna

Dane techniczne

140 x 141,5 x 75 cm

Opis

Skupiając się na potrzebach kreatywnych i funkcjonalnych środowisk pracy, stacja robocza BASIS to inteligentny i swobodny system biurkowy, który został zredukowany do tego, co niezbędne, przy jednoczesnym wykorzystaniu czystego materiału i kunsztu.

Stacja robocza BASIS jest wyposażona w różnorodne możliwości zarządzania okablowaniem oraz różnego rodzaju przegrody zapewniające prywatność, a także funkcje akustyczne lub magnetyczne, które można łatwo włożyć do stołu bez użycia dodatkowego sprzętu.

e15 kontynuuje współpracę z Davidem Chipperfieldem z kozłem PODSTAWA ; adaptowalny system kozłów i belek z litego drewna, wykonanych przy użyciu tradycyjnych technik stolarskich. Prosty i jakościowy projekt prezentuje szeroką gamę materiałów i elastycznych rozwiązań do życia i pracy. Blaty BASIS dostępne są osobno z litego drewna, szkła i litego rdzenia HPL.

Tagi

e15, David Chipperfield, Basis, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe z drewna litego, Biurka biurowe z drewna orzechowego, Biurka biurowe dąb angielski, Biurka biurowe, Biurka biurowe prostokątne, Biurka biurowe segmentowe, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli

Napisz opinię

Prostokątne biurko robocze z litego drewna E15 Basis

Prostokątne biurko robocze z litego drewna E15 Basis

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek