BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątne biurko biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi Diemme Snake Zobacz większe

Prostokątne biurko biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi Diemme Snake

KOD: 250sddiemmesnake

ID: 176131

Rok produkcji2020
ProducentDiemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diemme Snake

Prostokątne biurko biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi

Opis

Snake to wysoka biurowa stacja robocza z ekranami biurkowymi i metalową podstawą oraz blatem z HPL. Część kolekcji o tej samej nazwie.

Lekki i nowoczesny, SNAKE to kompletny system modułowy. Jego konstrukcja charakteryzuje się gładką mieszanką czystych linii i miękkich krzywizn.
Poszczególne elementy można łączyć w liczne konfiguracje pasujące do każdego rodzaju przestrzeni. Szeroka gama modułów i akcesoriów z łatwością wpasowuje się w bardzo różne ustawienia: od mieszkania po restaurację; od poczekalni po biura.
System modułowy SNAKE jest konfigurowalny i ma dużą liczbę jednostek
Ławki tapicerowane występują w różnych długościach, opcjonalnie z podłokietnikami i oparciami i mogą być wyposażone w małe stoliki, gniazdka elektryczne i akcesoria, takie jak magazynek stojaki, kwietniki i wieszaki.
Dostępne są również przegrody, które można przymocować do siedzeń jako oparcia lub użyć indywidualnie, aby stworzyć więcej obszarów zapewniających prywatność. Poszczególne moduły można budować w górę lub krzyżować w rozwiązania pojedyncze, proste lub narożne, aby spełnić wymagania stylistyczne i przestrzenne otoczenia.

Modułowy system o minimalnych liniach, idealny do funkcjonalnych poczekalni, składający się z dwu-, trzy- i czteroosobowych ławek z siedziskiem HPL oraz metalową ramą lakierowaną w kolorze czarnym lub białym, z regulowanymi nóżkami. Można je ulepszyć o akcesoria, które dodają koloru i komfortu, takie jak tapicerowane siedzenia, oparcia i podłokietniki, gniazdka elektryczne, stolik z akcesoriami komputerowymi, okrągły stół, który nadaje się również jako narożnik do konfiguracji w kształcie litery L, a nawet wieszaki na ubrania, wieszaki i elementy podwieszane regały.
Rodzina obejmuje również trzy różne rozmiary ekranów tapicerowanych, które mogą być używane samodzielnie lub przymocowane do ramy w celu podzielenia przestrzeni. Dostępna jest również wersja ławki o wysokości 70 cm, która nadaje się jako powierzchnia podparcia lub jako nieformalne siedzisko, a także wersja ze stołem o wysokości 101 cm: wszystkie elementy działają w całym systemie.

Tagi

Diemme, Snake, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurko biurowe, Styl Współczesny Biurka Biurowe, Drewno Biurka Biurowe, Metalowe Biurka Biurowe, HPL Biurka Biurowe, Drewno Konstrukcyjne Biurka, Malowane Biurka Biurowe, Prostokątne Biurka Biurowe, Biurka z ekranami dźwiękochłonnymi

Napisz opinię

Prostokątne biurko biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi Diemme Snake

Prostokątne biurko biurowe z ekranami dźwiękochłonnymi Diemme Snake

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek