BIDET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Moai Zobacz większe

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Moai

KOD: 250sd8605

ID: 235205

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Moai

Bidet ceramiczny wiszący

Opis

Obsługiwana toaleta i bidet

art. 8604 - 55 x 41
WC wisząca 6 l

Nr art. 8605 - 55 x 41
Jednootworowy bidet wiszący

Seria umywalek Moai czerpie inspirację z tajemniczej Wyspy Wielkanocnej. Dzięki miękkim i zgrabnym liniom przypominającym kamienne monolity wypolerowane siłą wody, Moai z powodzeniem łączy swój naturalny wygląd z innowacyjnym i współczesnym designem.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Moai, Bidety, Umywalki i armatura łazienkowa, bidet, Bidety w stylu współczesnym, Bidety ceramiczne, Bidety z materiałów ceramicznych, Bidety wiszące

Napisz opinię

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Moai

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Moai

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek