BIDET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bidet ceramiczny montowany w podłodze Ceramica Catalano Italy Zobacz większe

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Ceramica Catalano Italy

KOD: 250sdceramicacatalanoitaly

ID: 169647

ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Italy

Bidet ceramiczny montowany w podłodze

Dane techniczne

52 x 37 cm

Opis

WŁOCHY - WC tył do ściany, odpływ ścienny zamieniany na odpływ podłogowy za pomocą kolanka.

Nowe włoskie WCS 52 są wynikiem polityki przemysłowej Catalano polegającej na projektowaniu i wytwarzaniu wszystkich produktów w jedynym globalnym zakładzie produkcyjnym w Fabrica di Roma we Włoszech, gdzie pracuje ponad 250 pracowników.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Włochy, Bidety, Umywalki i armatura łazienkowa, bidet, Bidety w stylu współczesnym, Bidety ceramiczne, Bidety z materiałów ceramicznych, Bidety podłogowe

Napisz opinię

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Ceramica Catalano Italy

Bidet ceramiczny montowany w podłodze Ceramica Catalano Italy

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek