BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti VENEZIA Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti VENEZIA

KOD: 250sdfantinirubinettivenezia

ID: 183188

Rok produkcji2016
ProjektantMatteo Thun
ProjektantAntonio Rodriguez
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fantini Rubinetti VENEZIA

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa

Opis

Styl, tradycja, elegancja, wyrafinowanie, luksus: seria Venezia przywołuje te i inne wspomnienia dzięki wyrafinowanym uchwytom ze szkła Murano i najbardziej dostojnym kolorom tej odwiecznej historii, białym, czarnym i niebieskim.
Venezia, bateria umywalkowa trzyotworowa, chrom, szklane uchwyty.

Szkło na szkle. Folie na kolory. Wysoki poziom kunsztu dmuchanego szkła Murano, wyrażony dokładnym rygorem geometrycznym: to jest seria Venezia.
Asortyment baterii inspirowany jest kanonami elegancji i jakości projektu, co wyraża się w dbałości o szczegóły. Wysoka jakość wykonania ręcznie dmuchanego szkła Murano w połączeniu z precyzyjną i rygorystyczną geometrią: to nowa linia baterii Venezia. Rdzenie z kolorowego szkła zamknięte w bryłach przezroczystego, fazowanego szkła, przypominające skamieniałości nowego tysiąclecia zanurzone w kryształach, które chronią je przed niszczącym działaniem czasu. Metal nadaje nowy styl z wykończeniami lśniącymi i opadającymi w dokładny geometryczny znak i stał się cennym detalem kolekcji i marki Fantini. Rezultatem jest obiekt o żywych krawędziach i konturach, które są jednocześnie gładkie i płynne. Obiekt, który reprezentuje formy absolutne i ironiczne, odzwierciedlone odpowiednio w przekroju kwadratowym i eksagonalnym, które oddają hołd płynnej mechanice lub przypominają o innych ekskluzywnych i cennych przedmiotach codziennego użytku. W ten sposób linia Venezia jest pierwszą ikoną kranów rozumianego luksusu jako dyskretnej elegancji i aluzji.

Tagi

Fantini Rubinetti, Matteo Thun, Antonio Rodriguez, Venezia, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe w stylu współczesnym, baterie umywalkowe metalowe, baterie umywalkowe z mosiądzu, baterie umywalkowe z mosiądzu chromowanego, baterie umywalkowe 3-otworowe, baterie umywalkowe nablatowe, baterie umywalkowe z indywidualne rozety, baterie umywalkowe z polerowanym wykończeniem

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti VENEZIA

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa Fantini Rubinetti VENEZIA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek