BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa Fantini Rubinetti NOSTROMO - E904 Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa Fantini Rubinetti NOSTROMO - E904

KOD: 250sdfantinirubinettinostromo-e904

ID: 183174

ProjektantDavide Mercatali
ProducentFantini Rubinetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fantini Rubinetti NOSTROMO - E904

Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa

Opis

NOSTROMO - Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa

Bateria Nostromo zaskakuje formalnym rygorem, osiągniętym dzięki podejściu projektowemu opartemu na odejmowaniu w celu dotarcia do istoty funkcji .

Tagi

Fantini Rubinetti, Davide Mercatali, Nostromo, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe w stylu współczesnym, baterie umywalkowe Design, baterie umywalkowe metalowe, baterie umywalkowe z mosiądzu, baterie umywalkowe z mosiądzu chromowanego, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe 1-otworowe, baterie umywalkowe nablatowe , Baterie umywalkowe jednouchwytowe, Baterie umywalkowe z korkiem spustowym

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa Fantini Rubinetti NOSTROMO - E904

Bateria umywalkowa nablatowa 1-otworowa Fantini Rubinetti NOSTROMO - E904

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek