BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej Boffi W1 Zobacz większe

Bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej Boffi W1

KOD: 250sdboffiw1

ID: 164563

ProjektantNorbert Wangen
ProducentBoffi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Boffi W1

Bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej

Opis

W1 - Nowe baterie wannowe ze szczotkowanej stali nierdzewnej AISI 304, uzupełniające gamę Boffi.
TECHNICZNE CECHY
Jednouchwytowa bateria z obrotową wylewką, sterowanie zintegrowane w wylewce, do umywalki i bidetu; wylewka do montażu na blacie, z oddzielnym sterowaniem (ciepło zimno), 2 wysokości do umywalki i 1 wysokość do bidetu; wbudowana grupa do umywalki z oddzielnym sterowaniem; wbudowana grupa do wanny z przełącznikiem i prysznicem ręcznym; grupa montowana na pokładzie składająca się z wylewki, przełącznika i prysznica ręcznego; zespół pokładowy składający się z doprowadzenia wody do przelewu, rozdzielacza i prysznica ręcznego; wbudowana grupa termostatyczna.

Tagi

Boffi, Norbert Wangen, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, nowoczesne baterie umywalkowe, baterie umywalkowe ze stali nierdzewnej, metalowe baterie umywalkowe, baterie umywalkowe nablatowe

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej Boffi W1

Bateria umywalkowa ze stali nierdzewnej Boffi W1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek