BATERIA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jednouchwytowa bateria prysznicowa Rubinetterie Stella Bamboo Zobacz większe

Jednouchwytowa bateria prysznicowa Rubinetterie Stella Bamboo

KOD: 250sd11025

ID: 232311

ProjektantMarco Piva
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 138.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Stella Bamboo

Jednouchwytowa bateria prysznicowa

Opis

Bamboo 3292MC - Podtynkowa jednouchwytowa bateria prysznicowa podtynkowa. Model do montażu na ścianie z płyt gipsowo-kartonowych. Dostawa bez elementów prysznicowych. Oryginalny, ale drobiazgowy, funkcjonalny, ale dekoracyjny, Bamboo to najnowocześniejsze rozwiązanie dla współczesnych potrzeb projektowych. Minimalistyczna, ale o silnej osobowości, ta kolekcja baterii oferuje najwyższy poziom wydajności technicznej i ergonomicznej. Rękojeść została zaprojektowana tak, aby zapewnić naturalny chwyt i najprostsze ruchy. Dla większej wygody i łatwości użytkowania strumień wody skierowany jest w stronę środka niecki.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Marco Piva, Bambus, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Baterie prysznicowe, Nowoczesny styl Baterie prysznicowe, Design Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe, 1-otworowe Baterie prysznicowe, Jednouchwytowe Baterie prysznicowe

Napisz opinię

Jednouchwytowa bateria prysznicowa Rubinetterie Stella Bamboo

Jednouchwytowa bateria prysznicowa Rubinetterie Stella Bamboo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek