ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Trend-D Table Base Zobacz większe

Atmosphera Trend-D Table Base

KOD: 200sd181018

ID: 430745

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Niezbędne linie, różne wysokości i rozmiary. Umiejętne łączenie kształtów i materiałów projektowych Tabele trendów. Wszechstronny, zdolny do zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wyposażeniem poświęconym chwilom spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rama ze stali szczotkowanej 304, regulowane nóżki z tworzywa sztucznego Maksymalny zalecany rozmiar podłogi cm 120 x 80 Podłogi dostępne w HPL Rozmiar: 80 x 42 x 74 cm Waga: 38 Kg Objętość: 0,17 m3

Napisz opinię

Atmosphera Trend-D Table Base

Atmosphera Trend-D Table Base

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek