ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Trend-Q Table Base Zobacz większe

Atmosphera Trend-Q Table Base

KOD: 200sd181017

ID: 430744

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Niezbędne linie, różne wysokości i rozmiary. Umiejętne łączenie kształtów i materiałów projektowych Tabele trendów. Wszechstronny, zdolny do zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wyposażeniem poświęconym chwilom spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Rama ze szczotkowanej stali 304, regulowane nóżki z tworzywa sztucznego
Maksymalny zalecany rozmiar podłogi w cm: 90 x 90
Podłogi dostępne w HPL i TEAK
Rozmiar: 45 x 45 x 74 cm.

Napisz opinię

Atmosphera Trend-Q Table Base

Atmosphera Trend-Q Table Base

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek