ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bensen Outdoor Able Bench Zobacz większe

Bensen Outdoor Able Bench

KOD: 200sd175827

ID: 425554

ProducentBensen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Jako wszechstronne siedzisko, które można sparować ze stołami lub sofami z serii, adaptacyjna ławka Able również stoi samodzielnie. Oparta na sztywnej aluminiowej ramie ławki ogrodowej wyściełana poduszka umożliwia wygodne siedzenie dla wielu osób.
Niezwykła wytrzymałość odlewanych aluminiowych nóg zapewnia wydłużone proporcje ławki, które zwiększają efekt przewiewności sfazowanych krawędzi. Dostępne w wyselekcjonowanych wybranych tkaninach zewnętrznych, które uzupełniają lub kontrastują z piaskowoszarym wykończeniem nóg ławki.

Napisz opinię

Bensen Outdoor Able Bench

Bensen Outdoor Able Bench

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek