ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bensen Outdoor Able Sofa Zobacz większe

Bensen Outdoor Able Sofa

KOD: 200sd175822

ID: 425549

ProducentBensen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sofa zewnętrzna Able charakteryzuje się szeroką gamą konfiguracji i doskonałym wykonaniem. Obszerna, zgrabna tapicerka zapewnia wygodę i zapewnia wizualną lekkość wspartą tkanymi opaskami, które otulają smukłą, ortogonalną ramę. Idealnie funkcjonalna jako pojedynczy mebel kolekcja Able może być stosowana jako elementy segmentowe, rekonfigurowane w nieograniczoną liczbę unikalnych kompozycji. Dodatkowe indywidualne dostosowanie jest możliwe dzięki wyselekcjonowanej ofercie tkanin.

Napisz opinię

Bensen Outdoor Able Sofa

Bensen Outdoor Able Sofa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek