ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


bulthaup b3 monoblock in laminate Zobacz większe

bulthaup b3 monoblock in laminate

KOD: 200sd169536

ID: 419263

Producentbulthaup

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kuchnia musi być tak wszechstronna, jak jej właściciel, aby mogli się nią naprawdę cieszyć. bulthaup b3 stwarza największą możliwą różnorodność opcji, a dzięki licznym kombinacjom wzorniczym zapewnia swobodę realizacji życzeń, pomysłów i potrzeb właściciela.
bulthaup b3 oferuje niemal nieograniczoną swobodę projektowania. Powodem tego jest wielofunkcyjna ściana, która nadaje pomieszczeniu rytm i równowagę. Elementy tego systemu mogą być montowane naściennie, wolnostojąco lub na nóżkach, w zależności od tego, ile miejsca do przechowywania potrzebujemy. Dzięki bulthaup b3 przestrzeń między szafkami ściennymi a szafkami dolnymi można wykorzystać do stworzenia jeszcze większej przestrzeni do przechowywania, z funkcjonalnymi pojemnikami na przybory kuchenne lub przyprawy. Bulthaup b3 oferuje szereg różnych materiałów i funkcji. W ten sposób przestrzeń kuchenna staje się przestrzenią dzienną, którą można w razie potrzeby płynnie rozszerzyć o inne obszary, takie jak salon.

Monoblok bulthaup jest fascynującym dodatkiem do systemu projektowego bulthaup b3. Każdy z tych bezszwowo wykończonych elementów ze stali nierdzewnej lub laminatu jest projektowany i produkowany indywidualnie zgodnie z życzeniami naszych klientów. Wymiary i materiał można dobrać odpowiednio do potrzeb, a funkcje, takie jak punkty poboru wody i płyty kuchenne, można zintegrować zgodnie z wymaganiami. Precyzyjnie wykończona konstrukcja ze stali nierdzewnej lub laminatu ukrywa wybrane szafki stojące w jednej całości.
Laminatowa wersja monobloku bulthaup b3 jest wykonywana na zamówienie zgodnie z życzeniem klienta z taką samą starannością i precyzją jak wersja ze stali nierdzewnej. Grubowarstwowy laminat o jednolitym rdzeniu zapewnia płynną kontynuację blatów, paneli bocznych i panelu tylnego. Ta wersja również wygląda, jakby została wykonana z jednej formy, tworząc fascynujący punkt centralny — czy to na środku pokoju, czy przed ścianą. Oczywiście funkcje, takie jak płyty grzewcze i punkty poboru wody, można również zintegrować, aby zapewnić spójny wygląd.
Mozolne indywidualne tworzenie monobloku bulthaup b3 jest możliwe, ponieważ w bulthaup umiejętności rzemieślnicze i najnowocześniejsza produkcja przemysłowa są możliwe doskonale się łączą.

Napisz opinię

bulthaup b3 monoblock in laminate

bulthaup b3 monoblock in laminate

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek