ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


bulthaup b3 water point Zobacz większe

bulthaup b3 water point

KOD: 200sd169527

ID: 419254

Producentbulthaup

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kuchnia musi być tak wszechstronna, jak jej właściciel, aby mogli się nią naprawdę cieszyć. bulthaup b3 stwarza największą możliwą różnorodność opcji, a dzięki licznym kombinacjom wzorniczym zapewnia swobodę realizacji życzeń, pomysłów i potrzeb właściciela.
bulthaup b3 oferuje niemal nieograniczoną swobodę projektowania. Powodem tego jest wielofunkcyjna ściana, która nadaje pomieszczeniu rytm i równowagę. Elementy tego systemu mogą być montowane naściennie, wolnostojąco lub na nóżkach, w zależności od tego, ile miejsca do przechowywania potrzebujemy. Dzięki bulthaup b3 przestrzeń między szafkami ściennymi a szafkami dolnymi można wykorzystać do stworzenia jeszcze większej przestrzeni do przechowywania, z funkcjonalnymi pojemnikami na przybory kuchenne lub przyprawy. Bulthaup b3 oferuje szereg różnych materiałów i funkcji. W ten sposób przestrzeń kuchenna staje się przestrzenią dzienną, którą można w razie potrzeby płynnie rozszerzyć o inne obszary, takie jak salon.

Punkt poboru wody Bulthaup jest wpuszczony w blat. Rezultatem jest gładki, estetyczny i łatwy w pielęgnacji blat. W razie potrzeby można dodać akcesoria, takie jak wiszące sito. Bateria bulthaup b3 unosi się nie tylko nad blatem roboczym, ale może być również wystawana ze ściany lub szafki funkcyjnej. Baterię mieszającą opracowaną przez firmę bulthaup można obsługiwać jedną ręką. Temperaturę i przepływ wody można zatem praktycznie kontrolować.

Napisz opinię

bulthaup b3 water point

bulthaup b3 water point

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek