ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S. 16 armrests Zobacz większe

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S. 16 armrests

KOD: 200sd154039

ID: 403766

ProducentDe Machinekamer Galvanitas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

S16 z podłokietnikami Galvanitas to szkolne krzesło z lat 60-tych. Był praktycznie we wszystkich szkołach w Holandii. I to było uderzająco dobre. Ze względu na minimalistyczny design i industrialny wygląd, krzesło jest obecnie niezwykle popularne. S16 z ramieniem od Galvanitas to bez wątpienia klasyka i doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Krzesło zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Galvanitas w Oosterhout na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Zdecydowali się na projekt z typowymi nogami kompasu. Zamiast zwykłej konstrukcji rurowej projektant zdecydował się na ramę wykonaną z tłoczonej blachy stalowej. Bardzo solidna i jednocześnie rewolucyjna jak na tamte czasy konstrukcja. Wim Rietveld, jeden z pionierów wzornictwa przemysłowego w Holandii, opisał meble jako funkcjonalne: „dobrze uformowane, solidne, użyteczne i niedrogie”

S16 z ramieniem został specjalnie zaprojektowany do intensywnej eksploatacji w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, instytucje i stołówki. Galvanitas jest (wciąż) znany ze swojej jakości i niezawodności. Siedzisko i oparcie, wyprodukowane w Niemczech Zachodnich, to model niemieckiego gründlichkeit. Więc najwyższa jakość.

Krzesło stało się popularną ikoną stylu rodzącego się industrialnego stylu holenderskiego. Nadal jest bardzo poszukiwanym klasykiem designu, zarówno w Holandii, jak i za granicą. W końcu dzięki temu krzesłu wprowadzisz do swojego domu idealny „miejski industrialny” wygląd. Doskonale nadaje się do zastosowania w barze lub restauracji, ale z pewnością nie jest nie na miejscu w prywatnym wnętrzu. Holenderskie wzornictwo przemysłowe w najlepszym wydaniu.

The Machinekamer oferuje Państwu, we współpracy z Galvanitas, wyjątkową możliwość zamówienia zupełnie nowego S16 z fotelami. Meble z oryginalnej fabryki i wykonane z oryginalnych form produktowych. Wszystkie nowo wyprodukowane części są całkowicie identyczne i wymienne z oryginałem. Po prostu jak wtedy. Jedyne ustępstwo - rama jest teraz spawana zamiast lutowana - przynosi korzyści środowisku. Rama i siedzisko dostępne są w różnych kolorach. W ten sposób nadasz temu słynnemu klasykowi własny charakter.

Galvanitas S16 z ramieniem jest dostępny w 8 standardowych kolorach malowanych proszkowo. Do siedziska i oparcia do wyboru kolor czarny, biały lub cztery różne kolory transparentnych odcieni.

Informacje o produkcie
Krzesło, krzesło do jadalni, krzesło do restauracji, krzesło do stołówki, krzesło szkolne.
Materiał:
Rama wykonana z giętej blachy stalowej. Siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki drzewnej z żywicy syntetycznej.
Konstrukcja:
Stelaż spawany. Siedzisko i oparcie mocowane na gwoździe huck.
Dostawa:
w pełni zmontowane.
Wymiary:
Głębokość siedziska: 42 Szerokość: 59 Wysokość: 81 Wysokość siedziska: 46 Wysokość Podłokietniki: 7

Napisz opinię

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S. 16 armrests

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S. 16 armrests

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek