ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S.16 Unfurnished Zobacz większe

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S.16 Unfurnished

KOD: 200sd154032

ID: 403759

ProducentDe Machinekamer Galvanitas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Krzesło szkolne z tamtych czasów, w dzisiejszych kolorach
S16 firmy Galvanitas to krzesło szkolne z lat 60-tych. Był praktycznie we wszystkich szkołach w Holandii. I to było uderzająco dobre. Oryginalnie wykonany z drewnianym siedziskiem i oparciem PAG. Ale teraz otrzymał nowy wygląd, wypuszczając również wariant tapicerowany. Ze względu na minimalistyczny design i industrialny wygląd, krzesło jest obecnie niezwykle popularne. S16 od Galvanitas to bez wątpienia klasyka i doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.

Krzesło o specjalnym designie
Krzesło zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Galvanitas w Oosterhout na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Zdecydowali się na projekt z typowymi nogami kompasu. Zamiast zwykłej konstrukcji rurowej projektant zdecydował się na ramę wykonaną z tłoczonej blachy stalowej. Bardzo solidna i jednocześnie rewolucyjna jak na tamte czasy konstrukcja. Wim Rietveld, jeden z pionierów wzornictwa przemysłowego w Holandii, opisał meble jako funkcjonalne: "dobrze uformowane, solidne, użyteczne i niedrogie".
S16 został specjalnie zaprojektowany do intensywnego użytkowania w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, instytucje i stołówki. Zaprojektowaliśmy również wersję tapicerowaną, aby zwiększyć komfort siedzenia i przenieść go do domu. Do wyboru 6 różnych kolorów tapicerki siedziska i oparcia. Wolisz inny materiał na krześle? Nie ma problemu! Przyjdź do nas w salonie i znajdź odpowiednią tapicerkę.

Informacje o produkcie

Materiał:
Stelaż wykonany z giętej blachy stalowej. Siedzisko i oparcie tapicerowane

Gwarancja:
2 lata
Konstrukcja:
Stelaż spawany. Siedzisko i oparcie mocowane śrubami.
Dostawa:
W pełni zmontowane.
Wymiary:
Głębokość siedziska: 42 Szerokość: 40 Wysokość: 81 Wysokość siedziska: 46

Napisz opinię

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S.16 Unfurnished

De Machinekamer Galvanitas Galvanitas chair S.16 Unfurnished

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek