ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Bean Pouf, green Textum Avelina velour fabric Zobacz większe

EMKO PLACE Bean Pouf, green Textum Avelina velour fabric

KOD: 200sd140426

ID: 390153

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sofa modułowa Bean łączy w sobie prosty design z funkcjonalnością.
Dzięki zaokrąglonym narożnikom łatwo jest łączyć segmenty i tworzyć dwu, trzy lub więcej miejsc wypoczynkowych. Tymczasem pufa świetnie sprawdzi się samodzielnie lub jako przedłużenie sofy.
Eleganckie drewniane nóżki dodają lekkości nieco pucołowatej podstawie i ułatwiają czyszczenie podłogi. Wreszcie, plisowana tkanina welurowa zapewnia artystyczny charakter i jest niezwykle miękka w dotyku.
Sofa Bean jest dostępna w pięciu kolorach. Wybierz królewski błękit, zieleń mchu, burgundową czerwień, betonową szarość lub zawsze stylowy beż. Istnieją również dwie poduszki, które zapewniają najwyższy komfort.

Napisz opinię

EMKO PLACE Bean Pouf, green Textum Avelina velour fabric

EMKO PLACE Bean Pouf, green Textum Avelina velour fabric

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek